Lietuva

80 – mečiai kviečiami į Jūros šventę

Visada žavi ir jaunatviška Jūros šventė – mini šios ilgaamžės tradicijos gimimo 80-metį. 1934-ųjų metų rugpjūčio 12-ąją gimusi šventė, kuri tuo metu vadinta Jūros diena, augo, stiprėjo, kūrė naujas tradicijas, kol virto didžiausiu ir laukiamiausiu, jūrines tradicijas išsaugojusiu renginiu šalyje.
Šiemet garbingą 80-ties metų sukaktį pažyminti Jūros šventė kviečia savo bendraamžius į būrį! Jeigu jums, jūsų seneliui ar senelei, tetai ar dėdei, proseneliui ar proseneliui, broliui ar sesei, pusseserei ar pusbroliui, kaimynui ar kaimynei 2014-aisiais sukako ar sukanka 80 metų,- puoškitės ir gerai nusiteikę, antrąją Jūros šventės dieną, liepos 26-ąją, šeštadienį, 20.30 val. keliaukite į Atgimimo aikštę. Kiekvieną Jūros šventės bendraamžį organizatoriai žada palabinti, apdovanoti atminimo dovana, o surinktus į būrį – nufotografuoti. Šalia Atgimimo aikštės scenos bus įsikūrę akcijos koordinatoriai, kuriems turėsite parodyti savo bendraamžiškumą su Jūros švente įrodantį dokumentą.
Po Jūros šventės bendraamžių mobilizacijos Atgimimo aikštėje skambės ir šokti kvies Palangos pučiamųjų orkestro atliekamos melodijos. Vėliau dešimtmečiais nesenstančias dainas publikai dovanos solistas Antanas Čapas su grupe.

Išsami Jūros šventės programa
“Facebook” paskyroje

  • Prenumeruokite naujienas

    * rodo reikiamą
    Pageidaujamas formatas