Lietuva

Liepkalnyje atidarytas slidinėjimo sezonas

Liepkalnio trasa slidinejimas

Vilniuje ant Liepkalnio kalno jau pradėjo veikti slidinėjimo trasos – pradedančiųjų trasa (vadinamas „varlynukas”) ir šiaurinė pažengusiųjų trasa. Taip pat veikia ir nuomos punktas bei kavinė.

Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyva, į Liepkalnio žiemos centro modernizavimą per trejus metus numatyta investuoti  3,5 milijonų litų. Jau šią žiemą centras įsigijo 4 modernias sniego patrankas, nupirktas naujas trasų ruošimo traktorius.  Per šį rudenį sutvarkytas  kalno reljefas, atrestauruoti seni keltuvai, įrengtas papildomas apšvietimas – pastatyta apie 60 naujų lempų, atnaujintos elektros ir vandens sistemos, pasirūpinta papildomomis automobilių stovėjimo vietomis.

Šį  savaitgalį numatoma paleisti ir rytinį keltuvą bei trasas. Nuomos punkte galima išsinuomoti visą reikiamą slidinėjimo komplektą – slides, snieglentes, batus, slidžių lazdas, šalmus arba visą ekipiruotę atskirai.

Pradedantiesiems kalnų slidininkams ar norintiems patobulinti savo slidinėjimo techniką organizuojamos mokymo pamokos.  Snieglentininkų ir slidininkų mokykloje suburti mokytojai,  instruktoriai turi nemenką mokymo patirtį ne vienoje ekstremalaus sporto šakoje. Norintieji  iš anksto gali registruotis  tel.  +370655 042 59.

Slidinėjimo trasos veikia kasdien ir iki nakties: pirmadieniais – nuo 14 iki 23  val., antradieniais – penktadieniais – nuo 12 iki 23 valandos, šeštadieniais – nuo 9 iki 24 val., sekmadieniais – nuo 9 iki 22 val.

Kainos svyruoja priklausomai nuo pasirinktos slidinėjimo trukmės – suaugusiems nuo 25 Lt už 1 val., iki 40 Lt už 5 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis –  nuo 30 Lt už 1 val., iki 45 Lt už 5 val. Vaikams, neįgaliesiems ir senjorams kainos mažesnės – nuo pirmadienio iki sekmadienio – 15 Lt – 1 val., 30 Lt – 5 val.

Kitą žiemą planuojama, kad vietoje 3 esamų  trasų atsiras 9-ios, atitinkamai iki 8-9 padaugės ir keltuvų skaičius – taip sumažės slidininkų eilės prie keltuvų.  Ant Liepkalnio kalno planuojama įrengti slidinėjimo mokymo centrą, specializuotą sporto prekių parduotuvę, servisą, naują kavinukę.

Liepkalnio žiemos ir vasaros sporto centro naujasis valdytojas – bendra Lietuvos ir Latvijos įmonė „Trade State”.

  • Prenumeruokite naujienas

    * rodo reikiamą
    Pageidaujamas formatas