Poilsiautojų oazė

„Go Planet Travel“ pradėjo prekybą kelionėmis

Clipboard01

Liepos 26 d. išvykstamojo turizmo rinkos naujokas „Go Planet Travel“ pradėjo prekybą bilietais. Šis kelionių organizatorius lietuviams siūlo rinktis iš keturių kelionių krypčių – Kipro, Tuniso, Turkijos ir Kretos salos Graikijoje.

Pirmieji skrydžiai šiomis kryptimis bus vykdomi nuo rugsėjo pradžios. Skrydžiai bus vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Kelialapius visi norintys gali įsigyti kelionių agentūrose, o informaciją apie keliones rasti Go Planet Travel interneto svetainėje.

„Esame tikri, kad mūsų siūlomų paslaugų kokybė ir itin patrauklios kainos išjudins poilsinio turizmo rinką ir sugundys poilsiautojus, kurie nenori permokėti už atostogas, bet ieško kokybės ir gero aptarnavimo. Bendradarbiaudami su užsienio turizmo partneriais siūlome itin plačią viešbučių įvairovę Kipre, Tunise Turkijoje ir Kretoje, labai konkurencingas viešbučių kainas, patogius skrydžius“, – pabrėžia „Go Planet Travel“ direktorius Karolis Urbelionis.

K. Urbelionio teigimu, pirmieji skrydžiai bus vykdomi bendradarbiaujant su aviacijos bendrove Grand Cru Airlines, taip pat dauguma skrydžių bus vykdoma kur kas patogesniu klientams laiku nei rinkoje dabar siūlomos kelionės. Be to, sako K. Urbelionis, ypatingas dėmesys bus skirtas aptarnavimo kokybei užtikrinti.

„Go Planet Travel“ priklauso turizmo holdingui „Grand Go Group Ltd.“. Be „Go Planet Travel“, šiam holdingui priklauso atvykstamojo turizmo bendrovė „Go Baltic Travel“ ir dar viena bendrovė, kuri versis viešbučių ir sanatorijų plėtra Baltijos šalyse.

www.goplanet.lt

  • Prenumeruokite naujienas

    * rodo reikiamą
    Pageidaujamas formatas