Keliauk su knyga

Išskirtinės kelionės. Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas

IR Iskirtines kelionesLiepos 8 d. (antradienį) 17.30 val. Japonų kultūros namuose (Kosciuškos 26, Vilnius) vyks Ievos Rutės knygos „Išskirtinės kelionės. Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas” pristatymas. Tai jau antrasis antrasis šios knygos pristatymas Vilniuje. Organizatoriai maloniai kviečia susitikti su autore, išgirsti „gyvų” pasakojimų, užduoti rūpimus klausimus ir gauti autorės autografų.

Ieva Rutė – keliautoja ir fotografė, Vilniaus universiteto Orientalistikos centro Azijos studijų magistrė ir dėstytoja, VU Konfucijaus instituto lektorė, kiniškų arbatų specialistė ir kelionių vadovė po egzotiškąsias šalis. Išmaišiusi tolimiausius Azijos kampelius, kelis kartus apėjusi šventąjį Kailašo kalną, aplankiusi paslaptingąjį Baikalą ir Kamčiatkos ugnikalnius bei Pietų Amerikos Altiplano grožybes pagaliau ryžosi savo patirtis sudėti į knygą. Jau 10 metų vadovauja kelionėms po Kiniją, Tibetą, Peru, Boliviją, Etiopiją ir kitus tolimus kraštus. Moka kinų kalbą. Organizuoja ir vadovauja „Travel Planet” kelionėms.

Nuostabi, kelionių ir pažinimo dvasia persmelkta Ievos Rutės knyga įkvėps keliauti, patirti neapsakomą nuotykių skonį, įsuks į neišdildomų įspūdžių verpetą. Knygoje susipažinsite su gražiausiais maršrutais po egzotiškąsias šalis – Kiniją, Tibetą, Mianmarą, Nepalą, pasisemsite atsakingo keliavimo idėjų bei rasite vertingų patarimų, kaip keliauti savarankiškai.

Knygos ištrauką galima pavartyti čia

  • Prenumeruokite naujienas

    * rodo reikiamą
    Pageidaujamas formatas