Keliautojų pasakojimai

Maroko kvapai vienam vakarui atkeliauja į Lietuvą

Marokas

Šiandien kelionių organizatorius „Voyage – Voyage”  kviečia į Vilniaus senamiesčio širdyje esantį viešbutį „Radisson Blu Astorija“ visus prisijungti kelionei iš žiemiškai nusiteikusios Lietuvos į mėtomis, riešutais ir prieskoniais kvepiantį Maroką!

,,Mes įgyvendiname Jūsų svajones“, – šypsodamasi teigia ,,Voyage-Voyage“  generalinė direktorė Ingrida Navickaitė. Būtent šį sezoną kviesdama prisijungti prie rytietiška stilistika ir pasakomis apipintos bei alsuojančios svajonės.  ,,Voyage-Voyage“  komanda pasistengė, kad tai virstų tikrove renginio metu pristatydami autorinį maršrutą po Maroką!

Naują Karališkąjį maršrutą pristatys turbūt daugiausia Lietuvoje keliaujantis virtuvės šefas, originalusis Virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas, ne kartą keliavęs po Maroką.  Kraują kaitins marokietiškais instrumentais sukurtomis melodijomis ir suteiks ypatingai rytietišką atmosferą multiinstrumentalistas Saulius Petreikis. Jaukius pokalbius skatins puiki kompanija, staigmenos ir marokietiškos vaišės.

Renginyje taip pat bus pristatomi originalūs ir daugiausią simpatijų sulaukę „Voyage-Voyage” autoriniai maršrutai į Šri Lanką, Balio bei Maldyvų salas.

Renginys vyks Vasario 18 dieną, 18:00 val. „Radisson Blu Astorija“ (Didžioji g. 35/2, Vilnius). Renginys atviras ir nemokamas.

„Voyage-Voyage” – tai vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorių po Azijos šalis, kuris 2014 metais pradėjo organizuoti turus ir į Afriką.  Nuo veiklos pradžios siūlantis tik išskirtinius – autorinius maršrutus.

  • Prenumeruokite naujienas

    * rodo reikiamą
    Pageidaujamas formatas