Bolivija

Dakaro 9-ojo greičio ruožo pradžioje pavedė A. Juknevičiaus automobilis

logo-dakar-2014A.Juknevičiaus ir V.Obolevičiaus „Žalvaris-Dakar” ekipažas informavo, kad šiandien 9-ojo greičio ruožo pradžioje sugedo jų pilotuojamas „Toyota FG Cruiser“ automobilis. Lenktynininkai nenukentėjo ir stengiasi surasti bei pašalinti gedimus. Jų nuomone, tai gali būti automobilio elektros instaliacijos gedimas.

Antanas Juknevičius kaip visada kupinas optimizmo ir, jei reikės, yra pasiryžęs greičio ruožą įveikti naktį. Tai nebus lengvas uždavinys, nes greičio ruožo pabaigoje varžybų dalyvių laukia smėlio kopos.

Primename, kad antrajame greičio ruože Antano ir Vytauto ekipažas dėl gedimo stovėjo daugiau nei 8 valandas. To greičio ruožo pabaigoje taip pat buvo smėlio kopų atkarpa. Tuomet „Žalvaris – Dakar” lenktynininkai ją pasiekė apie 1 val. nakties vietos laiku. Čia juos sustabdė organizatoriai ir stengėsi atkalbėti, kad sportininkai nebandytų važiuoti į kopas. Organizatoriai nurodė, jog ten vis dar kasasi apie 30 ekipažų ir siūlė aplenkti kopas, palikti nesurinktus kelis kontrolinius taškus, gauti už tai baudos valandų, bet pasiekti finišą ir startuoti kitą dieną vėl. Antanas padėkojo organizatoriams už jų patarimus ir užspaudė akseleratoriaus pedalą. Kopas tamsoje „Žalvaris – Dakar” komanda įveikė per kelias valandas. Tą dieną jų ekipažas baudos valandų išvengė.

Antano Juknevičiaus treniruojamas kazachas Aidynas Rachimbajevas 9-ą greičio ruožą jau įveikė sėkmingai ir finišavo 18-as. Iki šios dienos absoliučioje įskaitoje Aidyno Rachimbajevo ekipažas užėmė 13-tą vietą.

Apie 22:00 val. Lietuvos laiku mišrus B.Vanago ir baltarusio A.Rudnickio ekipažas jau buvo pravažiavęs didžiąją dalį trasos ir iki finišo jiems buvo likę pravažiuoti tik du kontrolinius punktus.

VšĮ „Astana Racing” informacija

  • Prenumeruokite naujienas

    * rodo reikiamą
    Pageidaujamas formatas