Argentina

Benediktas Vanagas nepatenkintas Antros Dakaro dienos rezultatu

General-Financinga-Autopaslauga-team_tests-day_2_nuotr.-Gedmanto-Kropio

Antrasis Dakaro greičio ruožas lietuviams buvo permainingas. „General Financing – Autopaslauga” ekipažas nors ir pakilo 35 laipteliais aukštyn turnyrinėje lentelėje, tačiau Benedikto Vanago netenkina toks rezultatas.

„Nors po antrosios Dakaro dienos ir pakilome turnyrinėje lentelėje 35 pozicijomis, man tai menka paguoda”, – kalbėjo po greičio ruožo grįžęs į „bivuaką” lenktynininkas Benediktas Vanagas. – „Šiandien turėjome bėdų su navigacijos sistema, pasikartojo kuro kaitinimo problemos. Technikų patobulinta kuro tiekimo sistema veikė geriau nei vakar, tačiau įvažiavus į kopas, kur kaitra dar didesnė – pasikartojo vakarykštės bėdos, todėl praradome 1.5 val. Suprantu, kad tai dar tik antra Dakaro diena bei net stipriausioms komandoms ne viskas sklandžiai vyksta, tačiau norėčiau, techninių nesklandumų limitą būti jau išnaudoję”.

Lenktynininką nuo lyderių bendroje įskaitoje skiria 3 val. 36 min ir 44 s.

Trečiąją Dakaro lenktynių dieną dalyviams reikės įveikti apie 300 km maršrutą greičio ruože. Išvakarėse vykstančiame dalyvių „briefing’ e” (red.susitikime) organizatoriai pranešė, kad greičio ruožas bus trumpinamas 40 km., nes trasa yra sudėtinga, labai akmenuota bei nedėkinga automobiliams. „ San Rafeal – San Juan” greičio ruožas kils 3 kilometrus virš jūros lygio.

Lenktynės antrosios dienos greičio ruože automobilių klasėje važiuojantiems sportininkams prasidės 15:48 val. Lietuvos laiku.

Lenktynių metų lietuvių ekipažų rezultatus galima sekti dakaras.gf.lt.  Taip pat varžybų metu naujausią informaciją galima rasti lenktynininko „Benediktas Vanagas” „Facebook” profilyje.

Nuotrauka Gedmanto Kropio

  • Prenumeruokite naujienas

    * rodo reikiamą
    Pageidaujamas formatas