Keliautojų pasakojimai

Tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda „Adventur 2014″

adventur 2014

Sausio 24 – 26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks 2-oji tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda „Adventur 2014″. „Adventur“ – spalvingas, ryškus ir nuotaikingas atostogų scenarijus, kurį kuriate ir formuojate Jūs –  turizmo verslo profesionalai. Tai trijų dienų renginys, kuriame Jūs, gerbiami dalyviai, betarpiškai bendrausite su kelionėms bei poilsiui neabejingais lankytojais.  Visos kalbos čia “virs” apie keliones, naujus potyrius ir pažinimo džiaugsmus. Sukurkite ilgalaikę partnerystę su parodos lankytojais.

Pirmoji  „Adventur 2013″ paroda sulaukė itin palankių parodos lankytojų atsiliepimų – parodos NPS palankumo indeksas +11. Kviečiame pratęsti puikų startą ir 2014 metais praturtinti parodą naujienomis, puikiais kelionių bei laisvalaikio pasiūlymais, inovatyviais ir dinamiškais savo vykdomos veiklos pristatymais. Keliauti gali visi!

Parodos „Adventur 2014″ akcentas – poilsis su šeima.

Šiandien kelionės į užsienį su kūdikiais ir mažais vaikais nieko nestebina. Tačiau jei atostogauti su mažyliu išsiruošiame pirmą kartą – kyla daugybė klausimų: į kokią šalį keliauti, kokius viešbučius pasirinkti, kokių papildomų atsargumo priemonių reikia imtis, norint užtikrinti sklandų ir malonų poilsį drauge su mažaisiais.

Ar įmanoma su mažyliais leistis į piligrimines keliones, aplankyti egzotinius kraštus, keliauti su dviračiais?  Mūsų tikslas – griauti nusistovėjusius šeimyninių atostogų stereotipus ir įrodyti, kad keliauti iš tiesų gali visi – net ir patys mažiausieji.

Parodos temos:

5 salė – „Atrask pasaulį“

Poilsinės, pažintinės užsienio kelionės, individualus turizmas, dalykinės kelionės į užsienį

3 salė – „Pažink Lietuvą“

Turizmo, poilsio ir laisvalaikio paslaugos Lietuvoje

4 salė – „Poilsiauk aktyviai“

Laisvalaikio pramogų ir nuotykių parkai, aktyvaus laisvalaikio inventorius

Darbo laikas:

Sausio 24 d. – 10.00 : 18.00

Sausio 25 d. – 10.00 : 18.00

Sausio 26 d. – 10.00 : 17.00

1 – oji kelionių, laisvalaikio ir sporto paroda „Adventur 2013“

 

 

  • Prenumeruokite naujienas

    * rodo reikiamą
    Pageidaujamas formatas